Par projektu

Mūsu valstī ir daudz problēmu, bet ne visas problēmas tiek novērstas un ne visu problēmu risinājumi ir pieejami sabiedrībai. Dažreiz sabiedrībai nav iespējas laicīgi paziņot par kādu no problēmām un tādēļ pašvaldībai nav iespējas operatīvi to novērst. Bieži situācija nonāk līdz kritiskai un problēmas risinājums prasa lielus resursus.

Šobrīd viena no aktuālākajām problēmām Latvijā ir bedres uz reģionālajiem un valsts nozīmīgajiem ceļiem. Latvijas valsts ceļi paziņo, ka šobrīd gandrīz 50% ceļu stāvoklis ir kritisks. Tajā laikā Rīgas domes satiksmes departaments aicina paziņot par jaunām bedrēm uz ceļiem. Acīmredzams ir fakts, ka paziņot par bedri Rīgas domei katru reizi nav ērti.

Šis projekts palīdzēs operatīvi paziņot pašvaldībai par defekta atrašanās vietu, gan arī laicīgi reaģēt uz konkrētu defektu. Viena no galvenajām projekta iezīmēm - problēmas risinājums būs parādīts publiski.

Projekta iespējas ļauj pievērst uzmanību ne tikai valsts ceļu stāvoklim, bet arī pilsētas apgaismojuma problēmām, pagalmu un parku stāvoklim, kā arī notekūdeņu problēmām, sabiedriskā transporta problēmām, nelikumīgai būvniecībai, vides piesārņošanai kā arī autostāvvietas automātu salaušanai.

Projekta mērķis – operatīvi atrast, paziņot un novērst jebkādu pilsētas problēmu.Ko tas dos pašvaldībām?

Pašvaldības var reāli demonstrēt savu darbu iedzīvotājiem kā arī operatīvi saņemt informāciju par pilsētas trūkumiem.

Pašvaldības var operatīvi reaģēt uz jauniem defektiem pilsētā.

Šī ir lieliska iespēja komunikācijai ar iedzīvotājiem.Ko tas dos mums?

Ātri un ērti ziņot par defektiem.

Ekonomēt mūsu laiku un nervus ziņojot par problēmām pilsētā.

Reāli redzēt kas tiek darīts pilsētā.

Palīdzēsim savai pilsētai kļūt labākai pašu spēkiem!Kā pievienot defektu.

  1. Nofotografējiet seguma bojājumu uz ceļa. Fotogrāfijai jābūt veiktai ar pēc iespējas lielāku saistību ar objektu (mājas numurs, pilsēta vai ceļa zīme ārpus pilsētas). Iesakām arī izmantot mērinstrumentu, lai iesniegums būtu iespaidīgāks.
  2. Atveriet vietni Stopberdes.lv un nospiediet "Pievienot", kartē norādiet vietu un ielādējiet vietnē bedres bildi.
  3. Tiks ģenerēts automātisks iesniegums atbildīgajam pašvaldībam, kuru Jums atliek tikai aizsūtīt nospiežot "Nosūtīt iesniegumu".
  4. 37 dienu laikā jābūt rezultātam vai atbildei no atbildīgās pašvaldības, kā arī bedrei jābūt salabotai.
  5. Gadījumā, ja 37 dienu laikā nav reakcijas, sūtiet iesniegumu atkārtoti.

    Un par vienu bedri Latvijā kļūs mazāk.
Mūs atbalstīja:
Par mums runā: